15:39
Тиждень права в ЦТДЮМ «Романтик»!

З 9.11.2019 по 13.11.2019 р. в ЦТДЮМ «Романтик» проходив «Тиждень права», метою якого було показати важливість правової освіти дітей, виховувати в них повагу до законів, нагадати права людини та права дитини, залучити до участі в цікавих правових заходах.
Протягом тижня культорганізатор Мироненко К. провела бесіду з вихованцями гуртка «Малюнковий дивосвіт» (керівник Гордійчук Т.) на тему: «Знай та поважай свої права» та оформила стенд «Я маю право на…», на якому було проілюстровано, у формі малюнків, витяги з декларації прав дитини. На гуртку «Чарівний пензлик» (керівник Чахаіа О.) діти переглянули мультфільм, в ході якого ознайомились зі своїми правами та жваво їх обговорили. Була оформлена виставка малюнків на тему: «Право очима дітей», які намалювали вихованці гуртків образотворчого мистецтва. Також, керівник гуртка «Моніторинг» Машуренко І. провела бесіди з вихованцями на тему: «Поводження з твердими побутовими відходами, право кожного громадянина на чисте навколишнє природне середовище і обов’язок – берегти природу». У вигляді презентації, дітям було продемонстровано як правильно сортувати сміття, щоб не нанести шкоди природі. Цікавим був брейн-ринг на тему: «Знай свої права», під час якого діти перевірили свої знання з права та доповнили їх на гуртку «Імпульс» (керівник Андрієвська А.)
В результаті проведення «Тижня права» педагоги та вихованці перевірили, поглибили та удосконалили свої знання про права людини та дитини, адже людина обов’язки має з часом, а права – вже з народження.

Категорія: Наші заходи | Переглядів: 27 | Додав: romantik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0