19:19
Тиждень безпеки дорожнього руху

З 11.11.2019 по 17.11.2019 р. в ЦТДЮМ «Романтик» проходив «Тиждень безпеки дорожнього руху», метою якого було привернення уваги до надскладної ситуації з безпеки дорожнього руху в Україні, сприяння вихованню дорожньої культури серед населення та об’єднання зусиль суспільства задля зменшення кількості смертей і травм в Україні.  

Протягом тижня культорганізатор (Мироненко К.І.) провела бесіду з вихованцями гуртка «Веселі акварелі» (керівник Мамро В.М.) на тему «Безпека на дорозі – безпека життя» та оформила відповідний стенд, на якому було проілюстровано правила безпеки при переході дороги, правила велосипедиста, види та призначення дорожніх знаків. Діти переглянули мультфільм «Правила дорожнього руху», в ході якого ознайомились із дорожніми знаками та їх групами, збагатили свої знання про дорожній рух, правила безпечної поведінки на дорогах і обговорили власну поведінку по дорозі на гурток та додому. Відбулася виставка малюнків на тему «Твій друг - безпечний рух», які намалювали вихованці гуртків образотворчого мистецтва. З вихованцями гуртка «Ляльковий театр» (керівник Артюхова В.В,) була проведена гра на тему «Дорожній знак – твій найкращий друг»,  під час якої діти перевірили власні знання правил дорожнього руху та дорожніх знаків, а також познайомились з новими.

В результаті проведення «Тижня безпеки дорожнього руху» педагоги та вихованці перевірили, поглибили та удосконалили свої знання про правила безпеки на дорозі.

Категорія: Наші заходи | Переглядів: 36 | Додав: romantik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0