11:06
«РУШНИКОМ ОБ’ЄДНАЄМ КРАЇНУ!»

ФЛЕШМОБ ДО ДНЯ МИРУ

«РУШНИКОМ ОБЄДНАЄМ КРАЇНУ!»

 Мир – як здоров’я  і повітря: поки їх удосталь, про них не замислюєшся. До недавнього часу для нашого народу мир був повсякденною реальністю, хто думав, що може бути інакше, що в життя миролюбної України ввійде війна? Нині, як ніколи, відчуваємо в мирі потребу. Мир, безпека, стабільність – ось що найважливіше.

Усвідомлюючи себе частинкою великого українського народу, Рада учнівського самоврядування міста Обухова 21 вересня  долучилася до світового відзначення Міжнародного дня миру, який святкується в Україні  з 2002року. З цієї нагоди лідери провели флешмоб під гаслом «Рушником об’єднаєм країну!». Захід пройшов перед районним центром культури та дозвілля міста Обухів.

    Під звуки популярних пісень «Сонце нам сяє» , «Перлина Україна» та інші патріотичні пісні  діти малювали рушник єдності, миру та злагоди в нашій Україні, передаючи дух патріотизму та гордості за свою націю, яка, проходячи серйозні випробування, продовжує залишатись незалежною та самодостатньою. Впевнені, що проведений флешмоб надихнув усіх дорослих, дітей та лідерів самоврядування,  замислитися над тим, якою може бути роль і власний внесок кожного у справу миру, дав можливість продемонструвати прагнення до єдності та миру в Україні. Дійство закінчилось скандуванням:

«Слава Україні! Героям Слава!».

        

 

Переглядів: 314 | Додав: romantik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: