П`ятниця, 15.12.2017, 18:46

Обухівський міський центр творчості дітей, юнацтва та молоді "Романтик"

Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Національне-патріотичне виховання [22]
Результати конкурсів [39]
Анонс подій [13]
Наші заходи [74]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 17
Відвідувачі
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наш банер
Ми будемо вам дуже вдячні,якщо ви розмістите наш банер у себе на сайті
Головна » 2017 » Січень » 30 » Результати участі вихованців ЦТДЮМ «Романтик» в обласних конкурсах за І півріччя 2016-2017 н.р.
11:53
Результати участі вихованців ЦТДЮМ «Романтик» в обласних конкурсах за І півріччя 2016-2017 н.р.

Результати участі вихованців ЦТДЮМ «Романтик» в обласних конкурсах за І півріччя 2016-2017 н.р.

п/п

ПІБ вихованця

Назва гуртка

 Конкурс

Місце

Керівник

гуртка

1.

Долгіх Естер Дмитрівна

«Орхідея»

Всеукраїнський конкурс творчих робіт учнів «Талановиті! Наполегливі!Успішні!»

І

 

Масловська Інна Вікторівна

2.

Долгіх Софія Дмитрівна

«Орхідея»

Всеукраїнський конкурс творчих робіт учнів «Талановиті! Наполегливі!Успішні!»

ІІ

 

Масловська Інна Вікторівна

3.

Бобер Яна Юріївна

«Малюнковий дивосвіт»

Обласний конкурс «Мир в Україні очима дитини»

 

ІІІ

 

Гордійчук Тетяна Василівна

4.

Присяжна Ліза Сергіївна

 

«Юний фотоаматор»

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Неосяжна моя Україна»

І

Антонова Людмила Іванівна

  1.  

Козленко Володимир Володимирович

«Юний фотоаматор»

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Неосяжна моя Україна»

І, ІІІ

Антонова Людмила Іванівна

  1.  

Грянка Олександра Русланівна

 «Тістопластика»

Обласна виставка-конкурс «Український сувенір»

ІІ

Петренко Олександра Вікторівна

  1.  

Дацько Катерина Олександрівна

«Барвиста стрічка»

Обласна виставка-конкурс «Український сувенір»

ІІІ

Комарніцька Олена Володимирівна

8. 

Невесела Наталія

Екологічний гурток

«Моніторинг»

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик»

(заочний тур)

І

Костюченко Сергій Петрович

9. 

Деньгуб Софія Олександрівна

"Малюнковий дивосвіт"

Обласний конкурс дитячого малюнка «Право очима дітей»

ІІ

Гордійчук Тетяна Василівна

10. 

Бабенко Дана Олександрівна

"Малюнковий дивосвіт"

Обласний конкурс дитячого малюнка «Право очима дітей»

ІІІ

Гордійчук Тетяна Василівна

11. 

Дацько Катерина  Олександрівна

«Барвиста стрічка»

 Обласний етап  новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»

ІІІ

Комарніцька Олена Володимирівна

12. 

Левченко Ольга Іванівна

«Юний краєзнавець»

Обласний етап Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді

«Моя Батьківщина - Україна»

Л

Андрієвська Алла Іванівна

13. 

Нестерова Аріна Дмитрівна

«Веселі акварелі»

 

Обласний профорієнтаційний конкурс малюнку „Твоє майбутнє - в твоїх руках"

І

Комарніцька Олена Володимирівна

 

Категорія: Результати конкурсів | Переглядів: 72 | Додав: romantik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу

Пошук
Корисні посилання
Айверсайт новостей
Айверсайт новостей
Айверсайт новостей Айверсайт новостей Айверсайт новостей Айверсайт новостей Айверсайт новостей
Айверсайт новостей
Календар
«  Січень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Copyright MyCorp © 2017Зробити безкоштовний сайт з uCoz