14:21
Народ мій завжди буде

Народ мій завжди буде

21-22 лютого 2015 року Рада учнівського самоврядування «Імпульс» міста Обухова брала участь у національно-патріотичних заходах присвячених патріотам нашої країни, відважним воїнам сучасності, борцям за справедливість.

21 лютого в місті відбувся марш пам'яті Героїв Небесної сотні, зокрема обухівчанина Володимира Чаплінського, який відстоював на Майдані Незалежності честь та гідність нашого народу. Лідери учнівського самоврядування взяли участь у ході, мітингу біля пам’ятника Героїв Небесної сотні та флеш-мобі.

IMG 8830 30

Ще декілька місяців тому, слово «війна» було для нас чимось далеким, почутим із сповідей наших дідів та прадідів, та в наше мирне і розмірене життя увірвалась війна на Сході нашої країни. Тисячі молодих чоловіків у свої 20-30 років вже пізнали її жахіття.22 лютого 2015 року в ЦТДЮМ «Романтик» Рада учнівського самоврядування «Імпульс» провела захід «Народ мій є! Народ мій завжди буде!», якийприсвятила учасникам бойових дій. Гостями заходу були Теклян М.І. – голова Обухівської спілки воїнів-афганців, Ковальов О.С. – воїн-афганець, Кучма Олександр – голова спілки учасників АТО міста Обухова, командир танка Павло Москаленко, оператор-навідник БМП - Андрій Сторожик.

IMG 8830 32

Воїни – афганці розповіли дітям сувору правду про війну в Афганістані, про мужність, відвагу, дружбу простих солдат. З хвилюванням слухали лідери розповідь учасників АТО про те, як вони захищають цілісність і незалежність нашої країни на Донбасі, про взаємовиручку між бойовими товаришами, про ставлення місцевого населення до українських військових, про допомогу міської ради і волонтерів. Очі бійців були наповненітугою та біллю за загиблими друзями, за зруйнованими селами і містами, зламаними людськими долями. Вони відповідали на питання дітей впевненено, відчувалась твердість незламного духу, бажання вижити і перемогти.Мужність, відвага, взаємодопомога, фізична та бойова підготовка допомагали воїнам-афганцям та допомагають воїнам АТО гідно проходити через жахіття війни та скластиіспит на зрілість. Воїниподякували дітям заїх моральну підтримкутеплими, зворушливими листами, щирими малюнками, зробленими власноруч оберегами. На заході лунали пісні про ціну життя, справжню чоловічу дружбу, взаємовиручку і взаємопідтримку під час бойовх дій.

Лідери учнівського самоврядування щиро подякували гостям за цікаву зустріч та подарували їм квіти з побажанням міцного здоров’я і найскорішого повернення додому з АТО неушкодженими.

IMG 8830 31

Категорія: Національне-патріотичне виховання | Переглядів: 295 | Додав: romantik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: