15:31
День вишиванки в ЦТДЮМ "Романтик"

 Всесвітній день вишиванки - це свято, яке покликане зберегти споконвічні народні   традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Ідеєю свята є   збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення   загалом. У ЦТДЮМ «Романтик» в цей день вже традиційно проводяться цікаві       родинні заходи та конкурси приурочені Дню вишиванки. 
  16 травня 2019 року в актовій залі Обухівського міського центру творчості дітей, юнацтва та молоді «Романтик» відбувся захід, присвячений Дню вишиванки та Дню сім’ї, в якому взяли участь родини вихованців закладу. Вони взяли участь у цікавих творчих завданнях. Кожна сім’я мала можливість проявити себе як справжні знавці географії у конкурсі «Мапа України», як поети, склавши разом вірш на тему «Україна. Родина. Вишиванка.», а діти - учасники створили для своїх матусь вишиті сорочки. А глядачі могли спостерігати за родинами, послухати пісні у виконанні вихованців ансамблю «Фантазія»: Анни та Марії Лєбєдєвих, Анастасії Провільської та Валерії Юхименко (керівник Солдатенко Тетяна Василівна), а вихованці хореографічного колективу «Vivat» презентували «Гуцульський танець» та «Рок-н-рол» (керівник Тишкевич Василь Васильович). А на завершення відбувся флеш-моб, до якого долучились вихованці, батьки, педагоги та гості свята.
Цей захід був проведений для родин, щоб розширити їх знання про традиції і культуру рідного народу; виховувати патріотизм, гуманізм, повагу до народних символів; формувати культурну освіченість та духовну свідомість, потребу у збереженні національних традицій, своєї національної та громадянської позиції.

  

Категорія: Наші заходи | Переглядів: 22 | Додав: romantik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0