10:49
Благодійний концерт

   ДІТИ       ОБУХОВА – ВОЇНАМ АТО!

Виховання патріотичних почуттів – тема надзвичайно актуальна для сьогодення, тому що без любові до Батьківщини, готовності примножувати її багатства, оберігати честь і славу, а за необхідності — віддати життя за її свободу і незалежність, людина не може відчувати себе справжнім громадянином.

Протягом вересня-жовтня 2014 року за ініціативи департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації проходила обласна благодійна акція «Діти Київщини – воїнам АТО». У рамках обласної акції   рада учнівського самоврядування міста Обухова за підтримки центру творчості дітей, юнацтва та молоді «Романтик»,управління  освіти виконавчого комітету Обухівської міської ради 31 жовтня 2014 року провела благодійний концерт.

Концерт  був присвячений  збору коштів для бійців, які покинули свою рідну Обухівщину, для захисту честі і гідності всієї України, і знаходяться в зоні АТО.

У концерті прийняли участь: рок-гурт «ВИА», школа танцю     «Драйв» керівник -  Анна Краснова, танцювальна студія «Арт - Олімп»- керівник Аліна Овсяннікова, випускниця циркової студії «Сузір’я»  Юлія Малежик -  керівник Олена Лазарева; Аліна Вороненко та Віктор Чікільов, Вікторія Андрієнко, Валерія Когут ,Олександра Іщук та Тетяна Зінченко. Максим Пушенко   декламував патріотичні вірші, закликав усіх дорослих захистити країну та зберегти мир у державі.

Дітьми було зібрано 1тис.725 грн. Ці гроші будуть  передані пораненим солдатам на лікування.  Щиро дякуємо усім небайдужим!

Висловлюємо  подяку всім  матерям, діти  якіх мужньо тримають оборону нашої держави. Це сини всієї України, за них моляться, їх чекають, за них болить душа кожного. Віримо, що мир і злагода прийде у кожну родину!

                             Слава Україні! Героям Слава!

Переглядів: 271 | Додав: romantik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: