14:28
Акція «Зігрій українського солдата»

Акція «Зігрій українського солдата»

    Україна переживає непрості часи. Та саме завдяки героям, які борються за незалежність країни, наше місто  не вкрила пітьма війни, над нами безхмарне,  мирне небо.

Вже настала осінь і ми розуміємо, що нашим борцям за мир в країні, стане ще важче виконувати  миротворчу  місію. Війську  вкрай необхідний теплий одяг, ліки, взуття тощо Учнівська Рада самоврядування міста Обухова спільно з міськрайонною організацією Товариства Червоного Хреста, представниками народної Ради Майдану Обухова , та  за підтримки управління освіти, центру творчості дітей,юнацтва та молоді «Романтик» з 13 по 24 жовтня провела благодійну акцію -«Зігрій українського солдата».

     Мета акції - збір теплих речей для наших героїв-земляків.

     Лідери самоврядування звернулись за допомогою до  навчальних закладів міста, громадських організацій та усіх бажаючих з проханням підтримати дану ініціативу. Зважаючи на це,  та поспілкувавшись з волонтерами міста і представниками пунктів збору допомоги для військових, лідери  самоврядування склали приблизний список першочергових речей.

     Відгукнулися всі школярі міста. Найактивнішу участь в акції прийняли учні: НВК ЗОШ І-ІІІст.№3 – ліцей , ЗОШ І-ІІІст.№4, НВК СЗОШ І-ІІІ ст.№5 ».

      Окрім зібраних  теплих речей поїдуть до наших хлопців і  малюнки, які  учні натхненно малювали, а також обереги у вигляді янголів, листи, в яких діти висловили щиру подяку воїнам - землякам, захисникам Батьківщини. Учні у своїх роботах побажали швидкої перемоги визволителям, повернення неушкодженими до рідних домівок.

     У понеділок 27 жовтня  всі речі волонтери громадської організації «Обухівський Майдан» відвезуть у зону АТО.   

Ми впевненні, що спільними зусиллями, зможемо допомогти нашим героям матеріально та підтримати духовно ! Слава Україні! Героям слава!

 

Переглядів: 253 | Додав: romantik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: