15:50
Акція "Молодь за життя!"

     

Акція "Молодь за життя!"

          29 червня 2014 року члени учнівського  самоврядування міста Обухова  долучились до  акції «Молодь за життя», яку проводила міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста. Захід проходив   у День молоді  з метою привернення уваги підлітків та молоді до важливості ведення здорового способу життя, до проблем ВІЛ/СНІДу, відродження та популяризація ідей гуманізму, вихованню у молодих людей ідеалів людяності, добра, співчуття ближньому. Здоров’я – це не тільки відсутність у людини хвороб або фізичних вад, а й його абсолютне як фізичне, моральне, так і соціальне благополуччя. Здоров’я дарує бадьорість, оптимізм і гарний настрій, а все разом – це запорука успішного і щасливого життя.

     В цей жаркий літній день волонтери  активно працювали, привертаючи увагу громадськості до проблем сьогодення.  Мешканці та гості міста Обухова з цікавістю брали участь в акції: давали відповіді на запитання пов’язані з темою ВІЛ/СНІД,  розмірковували про важливість ведення здорового способу життя, найголовніші людські цінності. Тим, хто давав правильні відповіді волонтери дарували  блокноти, ручки,  значки, причіпки з логотипом Червоного Хреста, особливо активні молоді люди отримували в подарунок контрацепцію.

       Кожен , хто цього дні завітав  до міста Обухова на площу біля районного центру культури та дозвілля  серед веселощів та  розваг, присвячених Дню молоді мав хвилину, щоб  зупинитись,  і відповідаючи на запитання дівчат в білих футболках та кепках з «червоним хрестом»  на грудях,  задуматись про цінність  людського життя, про те, що для кожного окремо і всіх разом є на разі найголовнішим – мир, мирне життя в нашій Країні.


 

Переглядів: 326 | Додав: romantik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: