В ЦТДЮМ «Романтик» відбулася акція «Подаруй малюнок воїну»!
Вихованці гуртків образотворчого мистецтва намалювали чудові роботи для наших захисників. Дітки дуже старались, адже хотіли порадувати своїми малюнками героїв, які захищають нас вдень і вночі, героїв, які сумують за домівками, сім’ями та за своїми дітками.
Захисники дуже швидко отримали всі малюнки та, усміхнені, одразу зробили фото. Діти не дарма старались: вони принесли радість та посмішку людям, які цього потребували.
За підтримки волонтерів, плануємо зробити цю акцію постійною! Дякуємо, що ви нас захищаєте! Слава Україні!

Категорія: Наші заходи | Переглядів: 43 | Додав: romantik | Дата: 16.12.2019

З 9.11.2019 по 13.11.2019 р. в ЦТДЮМ «Романтик» проходив «Тиждень права», метою якого було показати важливість правової освіти дітей, виховувати в них повагу до законів, нагадати права людини та права дитини, залучити до участі в цікавих правових заходах.
Протягом тижня культорганізатор Мироненко К. провела бесіду з вихованцями гуртка «Малюнковий дивосвіт» (керівник Гордійчук Т.) на тему: «Знай та поважай свої права» та оформила стенд «Я маю право на…», на якому було проілюстровано, у формі малюнків, витяги з декларації прав дитини. На гуртку «Чарівний пензлик» (керівник Чахаіа О.) діти переглянули мультфільм, в ході якого ознайомились зі своїми правами та жваво їх обговорили. Була оформлена виставка малюнків на тему: «Право очима дітей», які намалювали вихованці гуртків образотворчого мистецтва. Також, керівник гуртка «Моніторинг» Машуренко І. провела бесіди з вихованцями на тему: «Поводження з твердими побутовими відходами, право кожного ... Читати далі »

Категорія: Наші заходи | Переглядів: 39 | Додав: romantik | Дата: 16.12.2019