В Обухівському міському центрі творчості дітей, юнацтва та молоді "Романтик" працював театр мініатюр «Мельпомена».Творчий шлях театру мініатюр «Мельпомена» розпочався у вересні 2002 року на базі Обухівської ЗОШ №5 під керівництвом Науменко Тамари Олександрівни. У 2008 році театру мініатюр «Мельпомена» присвоєно звання «Зразковий художній колектив», а в 2013 році колектив підтвердив почесне звання. В 2015-2018 роках колектив очолював Демков Сергій Іванович, випускник театру мініатюр «Мельпомена».

Вихованці театру мініатюр «Мельпомена», переможці конкурсів, які закінчили, або навчаються в творчих ВУЗах та поєднали своє життя з театральним мистецтвом

 

Сергій Демков

У 2011 році закінчив Національний університет культури та мистецтв, спеціальність - режисер драматичного театру. В 2015-2018 р.р.- керівник зразкового художнього колективу "Театр мініатюр "Мельпомена".

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Арсен Березний 

Випускник Коледжу культури і мистецтв, спеціалізація - "Видовищно-театралізовані заходи". В 2017 році працював керівником гуртка в ЦТДЮМ "Романтик".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тетяна Луценко

 У 2015 закінчила Київський національний університет театру, кіно та телебачення ім. І.Карпенка-Карого, спеціальність- актриса драматичного театру та кіно. З 2014 року була задіяна у виставах Молодого театру. З 2015 року працює в Національному театрі ім. І. Франка.

 

 

 

 

 

Коренєва Катерина

Закінчила Національний університет театру, кіно, телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Працює на телеканалі М-1

 

 

 

 

 

 

 

 

Науменко Олександр 

Закінчив Національний університет культури та мистецтв

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Пешко Марина

Закінчила Киівський Національний університет кіно, театру і телебачення ім. І. Карпенка–Карого. Телережисерський факультет

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Захарченко Олександр

Випускник КНУКМ,спеціальність - актор театру і кіно.