У 2011 році рішенням Обухівської міської ради комунальне підприємство «Підлітковий клуб «Романтик» було перетворено в Обухівський міський центр творчості дітей, юнацтва та молоді «Романтик». Центр став для дітей рідним домом, де вони знаходять тепло і розуміння педагогів, реалізують свої творчі здібності, знаходять себе як особистості.
Педагогічний колектив Обухівського міського центру творчості дітей, юнацтва та молоді «Романтик» працює над науково-методичною проблемою "Психолого-педагогічний супровід навчально-вихованого процесу ПНЗ у формуванні компетентності вихованців".

Центр творчості охоплює гуртковою роботою дітей нашого міста, які навчаються у 30 гуртку, а саме: художньо-естетичний напрям(Зразковий художній колектив театр мініатюр"Мельпомена", вокальна студія "Фантазія", ансамбль танцю "Фаворит", танцювальний колектив "Віват", гурток "Юні барабанщиці", гуртки образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва), еколого-натуралістичний напрям(екологічний гурток "Моніторінг"), науково-технічний напрям (Авіамодельний гурток, "Чарівна нитка", "Різьблення по дереву", "Юний фотоаматор", "Технічне конструювання", "ПТМ"), гуманітарний напрям ("Університет майбутнього вчителя", "Інтелектуальні ігри", "Літературний гурток", "Англійський театр"), туристсько-краєзнавчий напрям ("Юний краєзнавець", "Велотуризм", "Спортивний туризм")  та соціально-реабілітаційний напрям ("Учнівське самоврядування", "Щасливі долоньки", "Маленький розумник", "Чарівний світ піску"). Незважаючи на невеликий  досвід, ми маємо вже вагомі досягнення. Кожний рік в центрі творчості проходять масові заходи з дітьми та учнівською молоддю, які стали вже традиційними – це «Відкриття творчого сезону», «Новорічна казка», «Весняне свято», «Заключний фестиваль творчості». Наші вихованці гуртків – це  активні учасники  міських, обласних  конкурсів, а кращі з них і Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів. Цікаво та змістовно проходять дитячі канікули ,під час яких, кожен може спробувати розкрити свої здібності у різних видах творчості – чи то в живописі, чи то рукоділлі, у співі чи в художньому слові. Всім знайдеться справа до душі.
Змінюється час і змінюються інтереси та потреби наших дітей, і ми повинні це враховувати в своїй діяльності. Для цього колектив педагогів працює над  створенням матеріально-технічної бази, яка б відповідала сучасності. На перспективу ми плануємо розширити роботу і відкрити нові гуртки, що дастьможливість залучити в центр творчості якомога більше дітей нашого міста.